VO-25-1.5/16
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
VO-25-1.5/16
Vinkelindskruning 45 gr 1.5/16-12 JIC udv x 1.5/16-12 UNF ud
Tilbehør (2)
Støttering ø25
Varenummer:
B-25
Omløber 1.5/16-12 JIC Nøglevidde 38mm
Varenummer:
J-25
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
B
37 mm
C
47 mm
CH
38 mm
Diameter rør
25 mm
Dimension F
1.5/16-12 UNF
Gevind udvendig
1.5/16-12 JIC
Gevind udvendig
1.5/16-12 UNF
J
1.5/16-12 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
El-forzinket / hvidkromatiseret
T
25 mm
Tryk maks.
290 bar