S35X43X06G
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
S35X43X06G
Single acting piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
43 mm
H
6 mm
Material
NBR
Pressure max.
315 bar
Temperature max.
+100 °C