MT10-7000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
MT10-7000
Test hose, R1/4 x M16 7000mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
7000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Testslange, R1/4 x M16 A7000mm
Others has been looking for
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2