MT16-1400
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
MT16-1400
Test hose assy., ø8xø8 1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
1400 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Testslange, ø8 x ø8 A1400mm
Andre kigger på
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2