09BP0808-60
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
09BP0808-60
Bushing 1/2 BSPx1/2 BSP 60 gr. L=60 mm.
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
CH1
27 mm
G 1/2 BSP
Gänga inv.
Gänga utv.
L
60 mm
L2
14 m
Märke namn
I.M.M Hydraulics
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
315 bar
Ytskiktbehandling
Electro zinc plated
Ø rör
12 mm mm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,08 Kg
Netto vægt
0,08 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse