DFE052/8B8ES3-W200-24VDC-<CRZ> Walvoil 8/3-vejs ventil 3/8"
DFE052/8B8ES3-W200-24VDC- Walvoil 8/3-vejs ventil 3/8"
Varenummer:
12Z020025
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Aktivering
Magnetspole
Antal veje/positioner
8/3
Drænport
G 1/4 BSP
Flow Nominel
60 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Gevind
G 3/8 BSP
Model kode
DFE052/8B8ESC3-W201-24VDC-<CRZ>
Mærke navn
Walvoil
Olieviskositet anbefalet
12 - 400 cSt
Spænding
24 V
Strømtype
DC
Temperatur arbejdsvæske maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Temperatur omgivelse maks.
+50 °C
Temperatur omgivelse min.
-20 °C
Tryk med dræn maks.
315 bar
Tryk uden dræn maks.
200 bar