RLGU1-54-12
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
50 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-54-12
Gummiklämma Light 1-54-12 För M6 bult
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
54 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Pakke str.
Stregkode
236421
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Varenummer:
RSGU1-8-12
Pakke str.:
500 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Varenummer:
RSGU1-28-20
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
RLGU1-28-12
200 st
Rubber lined p-clip 14.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
RSGU1-21-15-W4
Rubber lined p-clip 58.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W