ND48CC22
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND48CC22
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
19,05 mm
Axel kilspår
4,76 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Diameter utv.
48 mm
Motoreffekt
1,1 kW
Märke namn
Hydraspecma
Package size
Barcode
191772
Gross weight
0,05 Kg
Net weight
0,05 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Tekniska data
Others has been looking for
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Partnumber:
ND65P2
Min. order quantity is:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Partnumber:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2
AKG11FS200Z
Axelkoppling 14mm-Gr1
Axelkoppling 14mm-Gr1