ND65MC34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
ND65MC34
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
25 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Diameter udvendig
65 mm
Moment nominelt
38.2 daNm
Motor effekt
6 kW