4722-35-16-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-35-16-SY
Pressnippel rak DKOL M45x2 SL1" Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
35 mm
HEX 1
50 mm
L
81,5 mm
L1
47 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
50 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M45x2
Serie
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
ØC
19 mm
ØD
26 mm