XTEE12SR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
XTEE12SR
Stud branch tee stilbar - ø12S x 3/8" BSP
Tillbehör (2)
Cutting ring - ø12L
Artikelnummer:
DPR12LS
M12S nut ø12 M20x1,5
Artikelnummer:
M12S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter pipe
12 mm
Model code
FI-TEE-12SR-OK-B-W3
Pressure max.
250 bar
Safety factor
4
Sealing material
NBR
Series
S
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C