XWH20SRED
Förpackningsstorlek:
15 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
XWH20SRED
Banjoadapter 20S, G3/4'' ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
20 mm
Dimension i
16 mm
Gänga utv.
G 3/4 BSP
L
36,5 mm
L1
47,5 mm
L2
26 mm
L3
48 mm
L4
24 mm
Modell kod
FI-RSW-20SR-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
36 mm
S2
32 mm
S3
36 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
20 mm
d2
32,9 mm
i
16 mm
Förpackningsstorlek
15 st
Streckkod
306927
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Banjoadapter 20S, G3/4''
Artikel datablad
Köps ofta tillsammans med
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Artikelnummer:
1 st
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Artikelnummer:
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm