XVEE22LR
Förpackningsstorlek:
15 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XVEE22LR
Stud elbow adjustable 45° - ø22L x 3/4" BSP
Tilbehør (2)
Alternativer (1)
D22L cutting ring ø22
Artikelnummer:
DPR22L
M22L nut ø22 M30x2
Artikelnummer:
M22L
FXVEE22LR34OK
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
45 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D1
22 mm
D3
16 mm
D4
32,8 mm
Diameter pipe
22 mm
Dimension D4
32.8 mm
L
35 mm
L1
44 mm
L2
27,5 mm
L3
38 mm
L4
13 mm
Material
Steel
Model code
XBFE22RLOAZN
Pressure max.
160 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
30 mm
S2
36 mm
S3
36 mm
Safety factor
4
Sealing material
NBR
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Thread outer
G 3/4 BSP
Thread outer metric
M30x2
Torque tightening
220 Nm
Type
Forged
d2
19 mm
Förpackningsstorlek
15 st
Streckkod
306986
Bruttovikt
0,25 Kg
Nettovikt
0,25 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Product datasheet
Frequently bought together with
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Partnumber:
Package size:
1 st
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Partnumber:
Package size:
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm