XGAI12SR
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
XGAI12SR
Adapter 12S, 3/8''
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
12 mm
Gevind indvendig
G 3/8 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
34 mm
L1
43 mm
L2
26,5 mm
L3
17 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GA-12SR-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
24 mm
S2
24 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/8 BSP
Tryk maks.
630 bar
Vinkel
0 °
d1
12 mm
d2
8 mm