XSWVE10SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
XSWVE10SM
BANJOKOPPLING 10S UTV
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Pressure max.
250 bar
Safety factor
2.5
Sealing material
NBR
Series
S
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C