SVH-112-RDYN-1-LSNR-350
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
SVH-112-RDYN-1-LSNR-350
Pump Sunfab 112cc Högerroterande
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel kode
D
Akseltype
Spline
Antal montage huller
4
Boltcirkel
14 mm
Fortrængning
110.4 cm3
Forureningsgrad maks.
19/17/13 - ISO 4406
Monteringsflange
ISO 7653-D
Mærke navn
Sunfab
Olieviskositet anbefalet
10 - 1000 cSt
Pakningsmateriale
NBR
Port indgang
Sunfab std.
Portplacering
Bak
Reces
80,0 mm
Rotationshastighed maks.
2200 rpm
Rotationssretning
Höger (CW)
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk kontinuerligt maks.
350 bar
Tryk maks.
400 bar