SC-100-050-1000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-100-050-1000
CYLINDER 100-50-1000
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
Mounting dimension
1280 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
1000 mm