RSGU1-42-25
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-42-25
GUMMIKLAMMER 1-42-25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norma
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
42 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm