RSGU1-31-20
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
50 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-31-20
GUMMIKLAMMER 1-32-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
31 mm