RSGU1-27-20
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
100 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-27-20
Rubber lined p-clip 27.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
27 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
316670
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1