RSGU1-15-20-W4
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-15-20-W4
GUMMIKLAMMER 1-15-20
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
15 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
20 mm