RLGU1-35-12
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
RLGU1-35-12
Rubber lined SMS-P-Clip 34.9 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
35 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
164574
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult