MS02-2500
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS02-2500
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2500 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
2500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C