MS02-1000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-1000
Test hose assy., M16xM16 1
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
1000 mm
Model kode
SMS-20-1000-B-W3
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Package size
Barcode
118295
Gross weight
0,09 Kg
Net weight
0,09 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Test hose assy., M16xM16 1
Product datasheet
Andre kigger på
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
Varenummer:
MS01-0630
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
High pressure test hose. M16 x Pressure gauge
Varenummer:
MS01-0800
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 10000 mm
MS02-10000
Hydraulrör
Hydraulrör
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=6000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 200 mm
Test hose assy., M16xM16 3
Test hose assy., M16xM16 3
Test hose assy., M16xM16
Test hose assy., M16xM16
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3500 mm
MÅLESLANGE 16X2 - 1/4" 200MM
MÅLESLANGE 16X2 - 1/4" 200MM
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm