DM80068K38
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DM80068K38
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm W5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
105,41 mm
B
52,07 mm
Brand Name
Pyplok
C
54,61 mm
D
59,69 mm
Diameter pipe
38 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Pakke str.
Stregkode
254207
Brutto vægt
0,953 Kg
Netto vægt
0,953 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm
Product datasheet
Andre kigger på
OR34.4X3.0
OR34.4X3.0
Varenummer:
OR-3-918
100 st
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 50 mm
Varenummer:
DM80003G50
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm
DM8003K30
Coupling Pyplok Straight. Inv. 28 mm Acid-resistant
DM80001K28
Coupling Pyplok Straight. Inv. 42mm Acid-resistant
DM20001K20
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 38 mm
DM8003K38
Koppling Pyplok T, Inv-M 16 mm
Koppling Pyplok T, Inv-M 16 mm
DM8004K16
Koppling Pyplok Rak Inv-G 3/4''
DM80086K2512
Pipe coupling Pyplok 0° BSP female
DM80086K3820
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/2'' - Rör 50 mm