DM80068K30
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80068K30
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 30S, Inv-M 42x2.0 mm W5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
89,92 mm
B
41,91 mm
Brand Name
Pyplok
C
46,99 mm
D
49,78 mm
Diameter pipe
30 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Förpackningsstorlek
Streckkod
254205
Bruttovikt
0,572 Kg
Nettovikt
0,572 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 30S, Inv-M 42x2.0 mm