4810-30-16-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
4810-30-16-SY
1" Insert - (30S) M42x2 male - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
30 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1 "
Key size
50 mm