4822-25-16-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
4822-25-16-SY
Presskoppling Rak Inv-M36, Ø1'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
25 mm
HEX 1
46 mm
L
86 mm
L1
47 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
46 mm
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
R1
M36x2
Serie
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
100 Nm
Vinkel
0 °
ØC
19 mm
ØD
19 mm