4822-30-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
4822-30-16-SY
Presskoppling Rak Inv-M42, Ø1'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
30 mm
L
97 mm
L1
47 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
84804423016S
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
50 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
210 Nm