4892-25-16-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
4892-25-16-SY
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL1 SY
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
25 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
46 mm
Pakningsmateriale
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
55 Nm
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
225272
Gross weight
0,62 Kg
Net weight
0,62 Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rostfri presskoppling L-klass. Invändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
1" Insert - 1" BSP female - 90° - AISI316