Coupling 1.1/4, M52x2 male 38S 20G-38MDH Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Varenummer:
20G38MDH
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
A
94,4 mm
Angle
0 °
B
49,1 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1.1/4"
Diameter pipe
38 mm
H
55 mm