UN40X50X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN40X50X08
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
40 mm
Diameter outer
50 mm
H
8 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C