HMC1200150
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Diameter stang
20 mm
Diameter udvendig
50 mm
Diameter øje
20 mm
E
G 1/4 BSP
Indbygningsmål
330 mm
Model kode
HMC1200150
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
150 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
16 mm
Øjebredde cylinder
50 mm
Øjebredde top
16 mm