Spole M13-24D-20W-DED
Foto kan afvige fra fysisk vare.
…
Read more
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
Spole M13-24D-20W-DED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
20 W
Længde
39.3 mm
Model
M13
Model kode
M13-24D-20W-DE-D
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V
Stiktype
Deutsch
Strømtype
DC
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Produkt datablad
Produkt datablad
Andra tittar på
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
Artikelnummer:
740224D
Förpackningsstorlek:
SD6, 12Vdc solenoid for unload ervalve
Artikelnummer:
2X4311012
Solenoid D15 12VDC f/DFE052/DFE080