SPCOU24AC
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SPCOU24AC
24Vdc coil DHU with Rectifier til 24Vac-50/60hz
Spare parts (1)
DIN-stik med ensretter 3,0 amp
Varenummer:
MPM142-09NI
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
18 mm
Effekt W
33 W
Farve
Red
Længde
39 mm
Model kode
SP-COU24AC
Mærke navn
Atos
Spænding
24 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,20 Kg
Netto vægt
0,20 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Coil for Atos NG06 valve.
Nominal voltage: +/-10% of rated voltage.