XGAI38SR
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
XGAI38SR
Adapter 38S, G1.1/2''
Accessories (2)
Alternatives (1)
Skärring 38S
Varenummer:
DPR38S
Omløber - ø38S - M52x2
Varenummer:
M38S
Påskruning - ø38S x 1.1/2" BSP indv
FXGA38SR112
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
38 mm
Gänga inv.
G 1.1/2 BSP
L
59,5 mm
L1
74,5 mm
L2
43,5 mm
L3
28,5 mm
Modell kod
FI-GA-38SR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
60 mm
S2
60 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1.1/2 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
38 mm
d2
32 mm