RSGU1-28-12
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-28-12
Gummiklammer, 28mm, B=12, För M5
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
28 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
200 st
Barcode
164640
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Produktkatalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
RSGU1-48-15
50 st
Min. order quantity is:
50 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Partnumber:
RSGU1-28-25
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1