NK02CEM105
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
NK02CEM105
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M10x1 för 5mm LL/ SL4,5mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
203623
Bruttovikt
0,008 Kg
Nettovikt
0,008 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Artikel datablad
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Varenummer:
150-12L-04
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Banjobult M12x1.5, L=30 C=24
Banjobult M12x1.5, L=30 C=24
313M12X15
Banjobult M14x1.5, L=32 C=26
Banjobult M14x1.5, L=32 C=26
313M14X15
M10x1 UF CONV
M10x1 UF CONV