Klamma 18mm RLGU1-18-12
Klamma 18mm RLGU1-18-12
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
17.5 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
100 st
Barcode
295440
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Klamma 18mm RLGU1-18-12