313M14X15
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
313M14X15
Banjobult M14x1.5, L=32 C=26
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
14 mm
Gevind udvendig metrisk
M14x1,5
Længde uden hoved
26 mm
Materiale
Stål
Overfladebehandling
El-forzinkad
Standard DIN
DIN 7643-3
Totallængde
32 mm