2RG3/4X40
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
2RG3/4X40
Anslutning 90B G 40-G3/4" Stål
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
3
Bult dimension
M8x25 mm
Bultcirkel
40 mm
Gänga inv.
G 3/4 BSP
I
40 mm
Märke namn
Hydraspecma
O-ring
23,81X2,62S mm
Packningsmaterial
NBR
Shore
90
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Vit-förzinkat
Package size
Barcode
442018
Gross weight
0,36 Kg
Net weight
0,36 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Vinkelflange 3/4" BSP - (3) Boltcirkel 40mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Pumpanslutning 90gr IG3/4, stål
Partnumber:
RS2-34
Flange elbow - BSP female - RG / RPA
Partnumber:
RS1-38
Pumpanslutning 90G EU30-IG1/2 Aluminium
RP1-12
Pumpanslutning 90G 30-IG1/2 stål
RS1-12
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''