RSGU1-78-25
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-78-25
GUMMIKLAMMER 1-78-25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
78 mm