RSGU1-13-20-W5
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
100 st
SEE OTHER VARIANTS
37 variants
Chosen variant:
RSGU1-13-20-W5
Norma clamp RSGU 1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
13 mm
Materialkvalitet
1.4404 / AISI316L
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Package size
Barcode
164600
Gross weight
Kg
Net weight
0,03 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
GUMMIKLAMMER 1-13-20-W5
Data sheet
Others has been looking for
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Partnumber:
Min. order quantity is:
1 st
GUMMIKLAMMER 1-70-25
GUMMIKLAMMER 1-70-25
Partnumber:
RSGU1-70-25
25 st
1 st
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult