RM/92020/M/30
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
53 varianttia
Valittu variantti:
RM/92020/M/30
Ø20 DV Kompaktcylinder
Tekniset tiedot
Mitat ja toimitus
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
20 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
30 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C