EDM12X1.5
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
EDM12X1.5
WD seal M12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Gates
Diameter inner
9.8 mm
Diameter outer
14.4 mm
Height
1.5 mm
Material
NBR
Model code
WM1215
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C