EDM18X1.5V
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
EDM18X1.5V
WD seal M18 Viton
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Gates
Diameter inner
15.7 mm
Diameter outer
20.9 mm
Height
1.5 mm
Material
FKM/FPM (Viton®)
Model code
WM1815VI
Temperature max.
+200 °C
Temperature min.
-25 °C