BA-077-082
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-077-082
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
77 mm
Diameter udvendig
82 mm
Længde
61 mm