8369-20-38S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
8369-20-38S
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter flange
50.8 mm
Diameter pipe
38 mm
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Material
Steel
Model code
CAG90-304-38S-W3
O-ring
37,69X3,53 mm
Pressure max.
250 bar