8369-20-25S
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
9 varianttia
Valittu variantti:
8369-20-25S
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Kierre ulko MM
M36x2 mm
Korroosionkestävyys
800 hours salt spray DIN EN 9227
Kovuus
90
Kulma
90 °
Laippa
1.1/4 "
Laippa SAE/DIN
3000 PSI
Laippa mm
50.8 mm
Lämpötila max.
+100 °C
Lämpötila min.
-30 °C
Materiaali
Steel
O-rengas
37,69X3,53 mm
Putken halkaisija
25 mm
Sarja
S
Standardi ISO
ISO 6162-1
Standardi SAE
SAE J518 Code 61
T
25 mm