4710-28-16-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
4710-28-16-SY
1" Insert - (28L) M36x2 male - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
28 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
41 mm
Serie
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C